Ēkai jauns īpašnieks
11.07.2018

Par DUNTES NAMI jauno īpašnieku ir kļuvis komercīpašumu pārvaldes kompānija SG Capital Partners. Kompānija dibināta 2016.gadā un pieder partneriem, kuri pieredzi investīciju un nekustamo īpašumu pārvaldē ieguvuši Swedbank grupā un bijuši atbildīgi par savu organizāciju izveidi par nozares līderiem. Kompānijas klienti ir vadošie institucionālie investori Baltijas reģionā. SG Capital Partners motto ir “WE CARE!” un kompānija ir apņēmusies to paust ar darbiem, rūpējoties par investoriem, apkārtējo vidi, savām ēkām, nomniekiem un partneriem.

Par to, kā turpmāk risināt ar biroju nomu saistītus jautājumus un patreiz pieejamām biroju telpām, informāciju atradīsi sadaļā “KĀ IZNOMĀT?“. Dodies turp, jo ir daudz iemeslu kādēļ DUNTES NAMI varētu būt piemērotākā vieta tavam biznesam!

SG Capital Partners pieder arī divas citas biroja ēkas. OPEN CENTRE – moderna biroju ēka ar bagātu vēsturi, kura atrodas pašā Rīgas darījumu centrā. Apmeklē OPEN CENTRE mājas lapu un uzzini vairāk! Pat ja Tev neinteresē biroja noma, domājam, ka būs interesanti iepazīties ar ēkas stāstu.

Tepat netālu – Skanstes ielā 50 – SWH Biroju Centrs, kas ir viens no lielākajiem biroju ēku kompleksiem Rīgā. Apmeklē kompleksa mājas lapu, lai uzzinātu par nomas iespējām un ar to saistītajiem jautājumiem.

Vai arī zvani Oskaram, viņš varēs palīdzēt ar nomas jautājumiem visos SG Capital piederošajos biroja kompleksos.

Kontaktforma

captcha